DOROTKA W KRAINIE OZ
W dniu 11 kwietnia wszystkie dzieci wzięły udział w musicalu „Dorotka w krainie Oz”, wystawianym przez aktorów TEATRU MOICH MARZEŃ.
Główna bohaterka - Dorotka, podczas tornada, przeniosła się do krainy Oz, znajdującej się po drugiej stronie tęczy. Tam poznała Maczkinów, którzy w podziękowaniu za pomoc w uwolnieniu od złej wiedźmy, wskazali jej drogę do czarnoksiężnika. Ten mógł pomóc Dorotce w powrocie do domu. W drodze do Szmaragdowego Grodu Dorotka poznała również Stracha na wróble marzącego o rozumie, Blaszanego Drwala pragnącego mieć serce i strachliwego Lwa chcącego, aby Oz uczynił go odważnym. Oglądając to barwne przedstawienie dzieci mogły się dowiedzieć się, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest w zasięgu naszej ręki.