IX MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD MODY EKOLOGICZNEJ
Dnia 23 listopada grupa VI udała się do WDK na IX Międzyprzedszkolny Przegląd Mody Ekologicznej zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 28 w Rzeszowie. Główne cele konkursu to: kształtowanie proekologicznych postaw, podnoszenie społecznej świadomości ekologicznej, propagowanie idei czystego środowiska, zwrócenie szczególnej uwagi dzieci na konieczność ochrony środowiska naturalnego poprzez własną aktywność, zachowanie i postępowanie, tworzenie warunków do podejmowania działalności twórczej, budzenie zainteresowania sztuką poprzez wykonanie strojów i ich pokaz, poznanie własnego ciała i własnych możliwości poprzez występy przed publicznością. Dzieci zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Epoi Taj Taj” w ciekawych i barwnych strojach wykonanych z ekologicznych surowców. Gratulujemy!