MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI JESIENNYMI DARAMI!
W październiku zaprosiliśmy wszystkie dzieci z przedszkola wraz z rodzicami do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym „ Mamo, tato baw się z nami jesiennymi darami!” w ramach autorskiego programu ekologicznego „Podróże do krainy przyrody”. Zadaniem uczestników było przygotowanie ciekawych prac plastycznych z wykorzystaniem naturalnych i ekologicznych materiałów - darów jesieni : owoców, warzyw, kasztanów, jarzębiny, żołędzi itd. … Otrzymaliśmy wiele kreatywnych, fantazyjnych prac. Spośród wszystkich wyróżniliśmy prace: Emilki Nowak i Tymka Dudka z grupy VI, Kasi Początko i Kacperka Wróbla z grupy V oraz Julci Szafran z grupy IV. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!!!